bg offer

O zajeździe

Rodzinny pensjonat na jurze o bogatej historii.
Zapraszamy do zapoznania się z krótką informacją dotyczącą naszego zajazdu.

Pensjonat „Zajazd Magda” położony jest na Jurze Krakowsko-Częstochowskiej, na szlaku Orlich Gniazd wśród ostańców, malowniczych wzgórz porośniętych lasami sosnowymi i grabowymi oraz pobliskich średniowiecznych warowni w Ogrodzieńcu, Smoleniu, Mirowie, Bobolicach i Olsztynie. Wśród takiej scenerii proponujemy Państwu organizację bankietów, imprez okolicznościowych, cateringu jak również konferencji, seminariów, szkoleń, spotkań biznesowych.
Na terenie pensjonatu znajduje się restauracja, sala bankietowa, dwie sale konferencyjne, taras z kominkiem.

Posiadamy także pokoje przygotowane do przyjęcia osób niepełnosprawnych.
W naszym zajeździe zapewniamy miły wypoczynek przez cały rok. Oferujemy Państwu możliwość jazdy konnej, posiadamy hotel dla koni, boisko sportowe, plac zabaw dla dzieci, oraz wycieczki kolejką jurajską.
Dopełnieniem przyjemnego pobytu w naszym pensjonacie jest smaczna domowa kuchnia. Dużą popularnością cieszy się: prażonki, tradycyjny rosół, zupa cygańska, kotlet Jurajski, pierogi z mięsem oraz kapustą i grzybami.

Zapewniamy również szlaki turystyczne i ścieżki rowerowe, aktywny wypoczynek, niezapomniane krajobrazy, czyste powietrze, doskonałe tereny do uprawiania wszelkich sportów wypoczynkowych i ekstremalanych.
Do naszych osiągnięć należy
1997r. I miejsca w woj. częstochowskim w kategorii „Najlepsze Gospodarstwo Agroturystyczne”.
2003r. w konkursie „Zielone Lato” w kategorii najlepszy pensjonat zdobyliśmy I miejsce na szczeblu ogólnopolskim.

Nasz pensjonat jest dla wszystkich jest dla wszystkich pragnących odnaleźć ciszę i spokój, chcącym się zrelaksować i przebywać z naturą.

Serdecznie zapraszamy Państwa z naszej oferty i odwiedzenia nas, zachęcamy oderwać się od szarej rzeczywistości, wyrwać się z zatłoczonych i zanieczyszczonych miast. Zatrzymać się na chwilę i odwiedzić najpiękniejsze zakątki Polski. Odległości do pobliskich miejscowości: - Podlesice ( 3 km ) - Zawiercie ( 15 km ) - Ogrodzieniec ( 14 km ) - Podzamcze ( 11 km ) - Myszków ( 16 km) - Kostkowice ( 4 km) - Katowice ( 60 km) - Bobolice ( 9 km)

 
 

Rezerwacja

Jeżeli są państwo zainteresowani rezerwacją miejsc w naszym pensjonacie, prosimy uzupełnić poniższy formularz, podając swoje dane. Nasz pracownik skontaktuje się z Państwem w celu potwierdzenia miejsca.

Zarezerwuj

„Opinie”

Krótko. Warto naprawdę warto. Dla miejsca, które jest piękne, dla jedzenie, które jest pyszne, dla ciepła i uśmiechów, którymi otaczają pracujący w nim ludzie wraz z właścicielką
-Wojciech Okoń
Doskonale wyposażona sala konferencyjna. Miła obsługa. Świetne miejsce do prowadzenia szkoleń.
-Tomasz Tkacz
Chcieliśmy serdecznie podziękować pani Bożenie i całej ekipie za zorganizowania nam cudownego wesela. Polecamy to miejsce ze względu na pyszne jedzenie, miłą obsługę oraz bardzo pomocne rady pani Bożeny. Wszystko było bardzo dobrze zorganizowane, goście byli zadowoleni.
-Andrzej Cebula